ارتباط با مشتری

Two Businessmen Shaking Hands With Team Of Businesspeople, Business Agreement And Partnership Concept Flat Vector Illustration
  • ارتباط با مشتری در سازمان ها از قبل از فروش توسط وب سایت، تلفن اپلیکشن موبایل و یا مراجعه حضوری شروع میشود.

  • ماژول ارتباط با مشتری پارسیس به شما این امکان را میدهد تا اطلاعات مشتری را به صورت کامل از وی دریافت کنید، میزان خرید و سفارشات مشتری را در لحظه مشاهده و از میزان بدهی یا طلب وی آگاه باشید. همچنین میتوانید بدانید کدام سفارش از کدام مشتری در چه مرحله ای قراردارد.

  • ماژول ارتباط با مشتری پارسیس پنل تحت وب در اختیار مشتری  قرار میدهد که مشتری بتواند بدون تماس مستقیم با سازمان، سفارشات خود را رهگیری و تجدید کند، از وضعیت صورت حساب خود آگاه شود، طرح های ارایه شده را تایید یا رد کند و همچنین در صورت نیاز اقدام به ثبت درخواست پشتیبانی نماید.

اتوماسیون اداری

Lightrun_-_Blog_hero__top_10_build_automation_tools_1

ماژول اتوماسیون اداری در پارسیس جهت اتوماسیون کردن تمامی فرآیند های خارج از گردش کار اصلی سازمان در نظر گرفته می شود.

امکانات متداول اتوماسیون های اداری مانند ثبت تیکت، ارجاع، پیوست کردن فایل، ساخت فرم های اداری و ایجاد گردش برای آن، ثبت جلسات و یادآوری ها از جمله امکانات این ماژول می باشد.

فروش

sale

سیستم فروش پارسیس امکان ثبت سفارشات را به صورت سفارشات جدید، تجدید سفارش و ثبت از روی قالبهای آماده فراهم میسازد.
کلیه اطلاعات فرم سفارش به صورت کاملا داینامیک در مرحله راه اندازی اولیه نرم افزار با کمک مشاورین پارسیس نصبت به نوع محصولات، نوع خدمات و دستگاههای تولیدی برای مجموعه ها شخصی سازی می گردد.

طراحی و مهندسی محصول

productengeenering

اکثر صنایع برای تولید موفق نیاز به طراح های مهندسی یا گرافیکی دارند.

ماژول طراحی پارسیس این امکان را برای صنایع فراهم میسازد تا کارهای مرتبط با طراحی و مهندسی محصول را بسته برای هر پروژه بین افراد این بخش تقسیم و نتیجه کار را آپلود نمایند تا سایر قسمت ها و تولید بتوانند از آنها استفاده کنند.

پیشبینی بهای تمام شده

main-qimg-2154a733c17d14f4562c99f4202d62c6
  • از مهترین عوامل تاثیر گذار بر سود مجموعه ها، توانایی پیشبینی بهای تمام شده قبل از تولید می باشد.

  • در بسیاری از صنایع با توجه به سفارش محور بودن اعلام هزینه قبل از تولید فرآیندی غیر قابل چشم پوشیست.

  • ماژول پیشبینی بهای تمام شده پارسیس با قدرت گرفتن از سیستم فرمول نویسی پارسیس و همچنین پارامتریک بودن سیستم میتواند با دقت بسیار بالا، بهای تمام شده محصول را پیش از تولید محاسبه کند.

برنامه ریزی

planning

شاید به جرات بتوان گفت یکی از مهمترین دپارتمانهای تصمیم گیری در تمامی صنایع، دپارتمان برنامه ریزی می باشد.

خروجی یک برنامه ریزی صحیح و دقیق میتواند در سیاست گذاری فروش، خرید، بودجه بندی، پرسنلی، تولید، تعداد شیفتها، رضایت مشتری و بسیاری از موضوعات دیگر استفاده شود.

ماژول برنامه ریزی تولید و مواد پارسیس با ایده گرفتن از موفقترین سیستم های برنامه ریزی در دنیا، با پیشبینی زمان دقیق مورد نیاز تولید و نمایش وضعیت خط تولید و برنامه ریزی فعلی، به برنامه ریزی بهینه تولید کمک و به صورت اتوماتیک اقدام به برنامه ریزی مواد از روی برنامه تولید می کند.

خرید و تدارکات

online-shopping-ecommerce-ss-1920-1024x576

با استفاده از ماژول خرید و تدارکات پارسیس، تیم تامین مواد به آسانی می تواند از کمبود مواد اولیه برای تولید سفارشات آتی با خبر و اقدام به خرید این مواد کند.

همچنین میتواند با ارسال آنلاین سفارشات از قیمت تمامی تامین کنندگان مطلع و بهترین خرید را انجام دهد و پس از اقدام به مقایسه تامین کنندگان نماید.

انبارداری

61ee440df8acf4854512dfe5_Types of Inventory Management

از مهمترین بخش های یک سازمان و در حقیقت انبار سرمایه آن قسمت انبارداریست.

ماژول انبارداری پارسیس با بهره گیری از انبار Object Oriented برای اولین بار در جهان تعریف کالا را تسهیل و ورود اطلاعات را برای اپراتورهای انبار با داشتن صفحات مختلف تسهیل نموده است.

همچنین با امکان وارد کردن میزان نامحدود انبارک، دسته بندی کالاها بسیار دقیقتر و دسترسی به آنها بسیار سریعتر خواهد بود.

 

تولید

637255286889620802

جمع آوری اطلاعات در قسمت تولید با توجه به حجم بالای فرآیندهای غیر سیستمی و در عین حال مهم بودن آن یکی از دغدغه های صنایع است.

ماژول تولید پارسیس با رابط کاربری بسیار ساده و همچنین کمک گرفتن از سخت افزار های Parsys Counter و امکان اتصال مستقیم به ماشین آلات در این زمینه به صنایع کمک میکند.

کنترل کیفیت

Blog-6

کنترل کیفیت یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار در رضایت مشتری و همچنین تولید بهینه است.

سیستم کنترل کیفیت پارسیس با استفاده از امکان تعریف پلن کنترل کیفیت و اتصال آن به بخش های مختلف سیستم مانند انبار و تولید، در رسیدن به اطمینان از کیفیت(QA) به شما کمک میکند.

مدیریت عملکرد

media_15e866a0daa8aa973913297bb03b53b6be56a9493

پس از نصب سیستم های ERP اولین چالش با توجه به حجم گسترده ای از اطلاعات ثبت شده،داشتن روشی برای کنترل عملکرد هر بخش از سازمان با توجه به این اطلاعات در سیستم می باشد.

ماژول مدیریت عملکرد پارسیس به شما این امکان را می دهند تا با مشخص کردن شاخص های اصلی عملکرد(KPI) در هر بخش و مشخص نمودن هدف هر شاخص، مسیر درست برای رسیدن به نتیجه دلخواه را برای هر دپارتمان مشخص کنید.

تعمیرات و نگهداری

airconditioner-cleaners

برنامه ریزی برای انجام تعمیرات دوره ای (PM) و ثبت تعمیرات ناگهانی (EM) از امکاناتیست که این ماژول در اختیار صنایع قرار میدهد.

بر کسی پوشیده نیست که برنامه ریزی برای تعمیرات جهت جلوگیری از فراموشی سرویس های دوره ای ماشین آلات صنعتی چقدر به سازمانها جهت کاهش هزینه سالانه تعمیرات کمک میکند.

حسابداری مالی و صنعتی

Info1-Banner

ماژول حسابداری صنعتی و حسابداری مالی پارسیس با داشتن امکانات مختلف از جمله ثبت اسناد به صورت اتوماتیک در روند ثبت اطلاعات مالی به سازمانها کمک میکند و همچنین با داشتن گزارشات متعدد مدیریت مجموعه را از وضعیت فعلی آن آگاه می سازد.

در حسابداری صنعتی ERP پارسیس با داشتن اطلاعات کامل از زمان فرآیندها، میزان نفر ساعت زمان در تولید، میزان مصرف مواد اولیه و اطلاعات دیگر شما را قادر میسازد تا با پایین ترین ضریب خطا از تاریخچه مخارج برای تولید یک سفارش آگاه شوید و همچنین هزینه های غیر مستقیم را به دو صورت جداگانه (بر اساس بودجه بندی و بر اساس هزینه حاصل شده ) روی سفارشات سرشکن می کند تا به شما کمک کند مسیر قیمت گذاری خود را درست انتخاب کنید.

گزارشات و هوش تجاری

8teitz-opener

هوش تجاری یا هوش کسب‌و‌کار (Business Intelligence)  که اختصارا آن را BI نیز می‌نامند، در حقیقت به مجموعه‌ای از داده‌ها و اطلاعات گفته می‌شود که به کمک ابزارهایی خاص می‌تواند ارزش قابل توجهی را برای سازمان ایجاد کند، به بیانی ساده‌تر کاربرد اصلی هوش تجاری، تبدیل داده به مزیت رقابتی برای یک سازمان است .

در حقیقت هوش تجاری، مجموعه‌ای از ابزارها و روش‌هاست که با جمع‌آوری داده‌ها، پردازش و در نهایت نمایش اطلاعات، تصمیم‌گیری را برای مدیران سازمان آسان‌تر کرده و حقایقی را در خصوص فرایند‌های تجاری سازمان به آن‌ها ارائه می‌دهد.

ماژول گزارشات و هوش تجاری پارسیس با در اختیار گذاشتن داشبوردهای مختلف گزارشگیری و دسترسی های مختلف و همچنین گزارشات تحلیل شده برای تصمیم گیری (DSS)  به شما امکان کنترل هوشمند سازمان را می دهد.