مدیریت

کتاب «روابط عمومی کاربردی در صنعت» منتشر شد

روابط عمومی کاربردی در صنعت

کتاب روابط عمومی کاربردی در صنعت برای اولین بار در ایران منتشر شد.

به گزارش خبرنگار ما، دکتر حاجی محمد احمدی نویسنده این کتاب در خصوص علت انتشار آن گفت: روابط عمومی در جامعه ما معمولا به صورت عمومی و کلی مورد استفاده واقع می شود در حالی که در دنیای امروز روابط عمومی وارد مرحله جدیدی شده است و این مرحله همان تخصص گرایی روابط عمومی است و شرایط به گونه ای است که هر حوزه فعالیتی که وجود دارد مناسبات و کارکردهای خاص خویش را دارد که نیاز به روابط عمومی خاص آن حوزه دارد.
وی افزود: بنابراین ضرورت ایجاد می کرد که این کتاب گردآوری و تالیف شود و این را هم باید گفت که اصل وزادگاه روابط عمومی حرفه ای در حوزه صنعت رخ داده است.
احمدی تاکید کرد: وظایف این علم انسانی در کتاب به پنج قلمرو تقسیم شده است که عبارتند از مدیریت، اطلاع رسانی، آموزش، تبلیغات و اطلاع یابی که هریک به طور کامل شرح داده شده است.
نویسنده کتاب روابط عمومی کاربردی یادآور شد: پرسش این است که مدیریتی که رهبری روابط عمومی را در یک سازمان تولیدی و صنعتی در دست دارد چگونه شخصی باید باشد؟ فعالیتش چیست؟ آیا وظایف روابط عمومی در یک محیط صنعتی را می شناسد؟ آیا صنعت را به خوبی درک می کند؟ روابط او با مدیران، کارکنان، کارشناسان و کارگران چگونه است؟
وی گفت: روابط عمومی مدیریت ارتباطات به منظور رسیدن به تفاهم است و در راه رسیدن به این موضوع آگاهی، شناخت، عشق و علاقه از جمله مسایل بنیادی است که راه موفقیت را هموار می کند و تا روابط عمومی انسانی نداشته باشیم هرگز و در هیچ جا نمی توانیم موفق شویم. پس باید کوشید روابط عمومی را از خویشتن شروع کرد.
گفتنی است کتاب روابط عمومی کاربردی در صنعت از سوی انتشارات چاپ و نشر به مدیرمسئولی احمد سمیعی چاپ و منتشر شده است و علاقه مندان برای دریافت این کتاب می توانند با شماره تلفن 09192167168 تماس داشته باشند و یا از طریق صفحه تلگرام این شماره، جهت سفارش این کتاب اقدام کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *