ماژول های پارسیس

 

ماژول ارتباط با مشتری

ماژول ارتباط با مشتری پارسیس پنل تحت وب در اختیار مشتری  قرار میدهد که مشتری بتواند بدون تماس مستقیم با سازمان، سفارشات خود را رهگیری و تجدید کند، از وضعیت صورت حساب خود آگاه شود، طرح های ارایه شده را تایید یا رد کند و همچنین در صورت نیاز اقدام به ثبت درخواست پشتیبانی نماید.

 

ماژول اتوماسیون اداری

ماژول اتوماسیون اداری در پارسیس جهت اتوماسیون کردن تمامی فرآیند های خارج از گردش کار اصلی سازمان در نظر گرفته می شود. امکانات متداول اتوماسیون های اداری مانند ثبت تیکت، ارجاع، پیوست کردن فایل، ساخت فرم های اداری و ایجاد گردش برای آن، ثبت جلسات و یادآوری ها از جمله امکانات این ماژول می باشد.

ماژول فروش

سیستم فروش پارسیس امکان ثبت سفارشات را به صورت سفارشات جدید، تجدید سفارش و ثبت از روی قالبهای آماده فراهم میسازد. کلیه اطلاعات فرم سفارش به صورت کاملا داینامیک در مرحله راه اندازی اولیه نرم افزار با کمک مشاورین پارسیس نسبت به نوع محصولات، نوع خدمات و دستگاههای تولیدی برای مجموعه ها شخصی سازی می گردد.

ماژول طراحی

ماژول طراحی در سیستم PARSYS ERP ابزاری قدرتمند و جامع برای مدیریت و بهینه‌سازی فرآیندهای طراحی محصولات و خدمات شما است. این ماژول به تیم‌های طراحی کمک می‌کند تا به صورت هماهنگ و کارآمدتر کار کنند و محصولات با کیفیت‌تری را تولید کنند.

ماژول مهندسی محصول

ماژول مهندسی محصول در سیستم PARSYS ERP به شما امکان می‌دهد که با دقت و کارآیی بالا، مدیریت و بهینه‌سازی محصولات و سرویس‌های خود را انجام دهید. این ماژول امکانات گسترده‌ای را برای کنترل و اصلاح اطلاعات فنی و تولیدی فراهم می‌کند. بازبینی و اصلاح اطلاعات فنی ، بررسی و تغییر تیراژ ،تعریف رابطه پیش‌نیازی بین محصولات و مشخص کردن ماشین‌آلات مجاز از امکانات  ماژول مهندسی محصول می باشد .این امکانات جامع، به شما کمک می‌کند تا فرآیندهای تولید و مهندسی خود را به طور دقیق‌تر و کارآمدتر مدیریت کنید.

ماژول محاسبه قیمت

محاسبه قیمت در سیستم پارسیس توسط دو روش (cost plus) بهای تمام شده بعلاوه درصد سود و تعرفه، قابل پیاده سازی است. این محاسبات با سیستم فرمول نویسی پارسیس در سطح هزینه تولید برای هر سرویس (فرمول محاسبه قیمت در صفحه تعریف سرویس ها) و هزینه مواد اولیه ( فرمول محاسبه قیمت در صفحه تعریف کالا)  توسط شرکت پارسیس انجام می شود و توسط ادمین سیستم قابل تغییر خواهد بود.

ماژول برنامه ریزی

ماژول برنامه ریزی تولید و مواد پارسیس با ایده گرفتن از موفق ترین سیستم های برنامه ریزی در دنیا، با پیشبینی زمان دقیق مورد نیاز تولید و نمایش وضعیت خط تولید و برنامه ریزی فعلی، به برنامه ریزی بهینه تولید کمک و به صورت اتوماتیک اقدام به برنامه ریزی مواد از روی برنامه تولید می کند.

ماژول خرید و تدارکات

با استفاده از ماژول خرید و تدارکات پارسیس، تیم تامین مواد به آسانی می تواند از کمبود مواد اولیه برای تولید سفارشات آتی با خبر و اقدام به خرید این مواد کند. همچنین میتواند با ارسال آنلاین سفارشات از قیمت تمامی تامین کنندگان مطلع و بهترین خرید را انجام دهد.

ماژول بازرگانی

ماژول بازرگانی در سیستم PARSYS ERP به شما امکان می‌دهد که به طور کامل و دقیق، فرآیند تأمین کالاهای مورد نیاز را مدیریت و نظارت کنید. این ماژول ابزارهای متنوعی را برای بهینه‌سازی و کنترل موجودی و سفارشات فراهم می‌کند. بررسی تأمین کالا ، تعیین زمان تأمین و نمایش اطلاعات کلیدی،مدیریت تامین کنندگان و خرید مواد اولیه از امکانات این ماژول می باشد  این اطلاعات جامع و دقیق به شما کمک می‌کند تا تصمیمات بهتری برای مدیریت موجودی و سفارشات بگیرید.

ماژول تولید

جمع آوری اطلاعات در قسمت تولید با توجه به حجم بالای فرآیندهای غیر سیستمی و در عین حال مهم بودن آن یکی از دغدغه های صنایع است. ماژول تولید پارسیس با رابط کاربری بسیار ساده و همچنین کمک گرفتن از سخت افزار های Parsys Counter و امکان اتصال مستقیم به ماشین آلات در این زمینه به صنایع کمک میکند.

ماژول کنترل کیفیت

کنترل کیفیت یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار در رضایت مشتری و همچنین تولید بهینه است. سیستم کنترل کیفیت پارسیس با استفاده از امکان تعریف پلن کنترل کیفیت و اتصال آن به بخش های مختلف سیستم مانند انبار و تولید، در رسیدن به اطمینان از کیفیت(QA) به شما کمک میکند.

ماژول مدیریت عملکرد

پس از نصب سیستم های ERP اولین چالش با توجه به حجم گسترده ای از اطلاعات ثبت شده داشتن روشی برای کنترل عملکرد هر بخش از سازمان با توجه به این اطلاعات در سیستم می باشد. ماژول مدیریت عملکرد پارسیس به شما این امکان را می دهند تا با مشخص کردن شاخص های اصلی عملکرد(KPI) در هر بخش و مشخص نمودن هدف هر شاخص، مسیر درست برای رسیدن به نتیجه دلخواه را برای هر دپارتمان مشخص کنید.

ماژول تعمیرات و نگهداری

برنامه ریزی برای انجام تعمیرات دوره ای (PM) و ثبت تعمیرات ناگهانی (EM) از امکاناتیست که این ماژول در اختیار صنایع قرار میدهد. بر کسی پوشیده نیست که برنامه ریزی برای تعمیرات جهت جلوگیری از فراموشی سرویس های دوره ای ماشین آلات صنعتی چقدر به سازمانها جهت کاهش هزینه سالانه تعمیرات کمک میکند.

ماژول انبارداری

از مهمترین بخش های یک سازمان و در حقیقت انبار سرمایه آن قسمت انبارداریست. ماژول انبارداری پارسیس با بهره گیری از انبار Object Oriented برای اولین بار در جهان تعریف کالا را تسهیل و ورود اطلاعات را برای اپراتورهای انبار با داشتن صفحات مختلف تسهیل نموده است. همچنین با امکان وارد کردن میزان نامحدود انبارک، دسته بندی کالاها بسیار دقیقتر و دسترسی به آنها بسیار سریعتر خواهد بود.

ماژول حسابداری مالی

ماژول حسابداری مالی در سیستم PARSYS ERP ابزاری جامع و کارآمد برای مدیریت و نظارت بر تمام جنبه‌های مالی کسب‌وکار شما است. این ماژول به شما کمک می‌کند تا امور مالی خود را به‌صورت دقیق، شفاف و کارآمد مدیریت کنید. ثبت و مدیریت تراکنش‌های مالی ،گزارش‌های مالی جامع ، مدیریت حساب‌های دریافتی و پرداختی ، مدیریت بودجه و پیش‌بینی ،کنترل نقدینگی ، مدیریت دارایی‌ها و مدیریت مالیاتی از امکانات این ماژول می باشد.

ماژول حسابداری صنعتی

ماژول حسابداری صنعتی در سیستم PARSYS ERP ابزاری قدرتمند برای مدیریت هزینه‌ها و محاسبات مالی مرتبط با تولید و فرآیندهای صنعتی است. این ماژول به شما امکان می‌دهد تا با دقت بالا هزینه‌های تولید را پیگیری کرده و تحلیل‌های مالی دقیق‌تری انجام دهید. محاسبه هزینه‌های تولید ، تحلیل بهای تمام شده ، مدیریت مراکز هزینه ، تعیین هزینه‌های سربار ، گزارش‌های تحلیلی ، ردیابی مواد و محصولات ، مدیریت بودجه تولید و پیش‌بینی هزینه‌ها از امکانات این ماژول می باشد.

ماژول دریافت و پرداخت

ماژول دریافت و پرداخت در سیستم PARSYS ERP ابزاری قدرتمند برای مدیریت و پیگیری وضعیت پرداخت‌های دریافتی از مشتریان شماست. این ماژول به شما کمک می‌کند تا فرآیند دریافت پرداخت‌ها را به‌صورت کارآمد و سریع انجام دهید و وضعیت مالی کسب‌وکار خود را به‌روز نگه دارید. ثبت پرداخت‌ها ، نظارت بر وضعیت پرداخت‌ها ، صدور فاکتورها و گزارش‌گیری و آمارها از امکانات این ماژول می باشد.

ماژول حقوق و دستمزد

ماژول حقوق و دستمزد در سیستم PARSYS ERP ابزاری جامع برای مدیریت حقوق و دستمزد کارکنان شماست. این ماژول به شما کمک می‌کند تا فرآیند محاسبه، پردازش و پرداخت حقوق و دستمزد به‌صورت دقیق و به موقع انجام شود. پردازش حقوق و دستمزد ، مدیریت شیفت‌ها و ساعت کاری ، محاسبه مالیات و بیمه ، مدیریت مرخصی و ماموریت‌ها و صدور گزارشات حقوقی از امکانات این ماژول می باشد.

ماژول خزانه

ماژول خزانه در سیستم PARSYS ERP ابزاری قدرتمند برای مدیریت جامع و دقیق جریان‌های نقدی، حساب‌های بانکی، چک‌ها و اسناد مالی است. این ماژول به شما کمک می‌کند تا با دقت بالا، کنترل و نظارت بر نقدینگی سازمان خود را بهبود بخشید و از منابع مالی به بهترین نحو استفاده کنید.مدیریت حساب‌های بانکی ، مدیریت چک‌ها و اسناد مالی، مدیریت نقدینگی ، تطبیق بانکی و گزارش‌گیری و تحلیل از امکانات این ماژول می باشد.

ماژول انبار ریالی

ماژول انبار ریالی در سیستم PARSYS ERP ابزاری پیشرفته برای مدیریت مالی موجودی انبارها و ارزش‌گذاری دقیق کالاها و مواد اولیه است. این ماژول به شما کمک می‌کند تا با دقت و شفافیت بالا، ارزش ریالی موجودی‌های انبار را محاسبه و نظارت کنید.ارزش‌گذاری موجودی‌ها ، ثبت و پیگیری تراکنش‌های مالی انبار ، گزارش‌های مالی انبار ، مدیریت هزینه‌ها و کنترل و تطبیق موجودی از امکانات این ماژول می باشد.

ماژول زیر ساخت

ماژول زیرساخت در سیستم PARSYS ERP ابزاری حیاتی برای مدیریت و نگهداری از منابع و ساختارهای فناوری اطلاعات سازمان است. این ماژول به شما کمک می‌کند تا بستر مناسبی برای اجرای سایر ماژول‌های ERP فراهم کرده و اطمینان حاصل کنید که سیستم‌ها به‌طور بهینه و بدون نقص عمل می‌کنند.

لایسنس اختصاصی

شما می توانید با تهیه لایسنس اختصاصی پارسیس،نرم افزار اختصاصی خود را داشته باشید و با سلیقه خود آن را شخصی سازی کنید.

لایسنس ابری

شما می توانید با تهیه لایسنس ابری پارسیس،ریسک سرمایه گذاری خود را به حداقل برسانید و در سریع ترین زمان استفاده از پارسیس را شروع کنید.

دموی پارسیس

جهت درخواست مشاهده دمو روی دکمه مقابل کلیک کرده و فرم مربوطه را پر کنید.