پارسیس

slide1

امکانات گسترده

با استفاده از پارسیس کلیه فرآیندهای سازمان چاپ از زمان آشنایی با مشتری تا تحویل محصول نهایی به وی، به صورت کامل در نرم افزار ثبت شده و داده ها به صورت هوشمند تحلیل، دسته بندی و آماده استفاده برای قسمت های بعدی و در نهایت گزارش گیری مدیریتی خواهند شد.

زبان پارسی و بومی سازی شده

تمامی منوها و امکانات بیشمار پارسیس به زبان پارسی و با در نظر گرفتن شرایط اپراتورهای هر بخش از یک مجتمع چاپ (اپراتور سالن تولید، اپراتورهای قسمت های اداری و…) تولید شده تا کار با این نرم افزار را آسان تر، دقیق تر و کارآمد تر کند.

آموزش و استقرار سیستم

از برترین ویژگی های نرم افزار پارسیس استقرار کامل آن توسط تیم مجرب مدیریتی به صورت گام به گام است.تعهد شرکت تنها فروش و پشتیبانی نرم افزار نیست، ما همراه با مشتری آموزش و تست را در هر قسمت انجام داده و به واحد مربوطه تحویل خواهیم داد

امنیت بالای اطلاعات

امنیت بالای اطلاعات با در نظر گرفتن سطوح دسترسی های مختلف و موتور گردش کارهوشمند، از دیگر ویژگی های این نرم افزار است که باعث می شود گردش اطلاعات به صورت هوشمند، دقیق، سریع و امن بین قسمت های مختلف یک سازمان چاپ صورت پذیرد. استفاده از تکنولوژی Spring Acegi یکی از قویترین تکنولوژی های امنیت داده، این نرم افزار را غیر قابل نفوذ و امن نموده است.

نحوه تولید

نرم افزار پارسیس توسط تیمی مجرب از حرفه ای ترین متخصصان مدیریت سازمانی و برنامه نویسان حرفه ای و با درنظر گرفتن شرایط کاری صنعت چاپ در کشور تولید شده است.

گزارش گیری سریع دقیق وآسان

گزارشات فراوان مدیریتی جهت کنترل و سیاست گزاری برای سازمان از دیگر ویژگیهای نرم افزار پارسیس می باشد. قابلیت بر بستر وب (web-based) بودن نرم افزار به شما این امکان را می دهد که در هر مکان جغرافیایی تنها با داشتن یک خط اینترنت به این گزارشات دسترسی داشته باشید.

پشتیبانی در دسترس و آسان

مهمترین بخش از یک نرم افزار قدرتمند همانند پارسیس، پشتیبانی و در دسترس بودن کارشناسان پشتیبانی آن است.تیم پشتیبانی پارسیس آماده مشاوره و خدمت رسانی به مشتریان می باشد. رضایت مشتری های فعلی از افتخارات شرکت به حساب می آید.